udział dziecka w konkursie

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
felka56
Nowy użytkownik

udział dziecka w konkursie

Post autor: felka56 » 23 maja 2017, o 18:00

Hej Wam, zgłosiłam mojego synka w przedszkolu na konkurs ogólnopolski związany z malowaniem. Powiem szczerze, że mimo swojego bardzo młodego wieku bo dopiero we wrześniu kończy 5 latek jest niesamowicie zdolny pod tym kątem. Potrafi wrócić z przedszkola i nawet dwie godziny rysować różnego rodzaju postacie z bajek, czy tworzy własna twórczość. :)
Tematem tego konkursu nawiązuje do przyszłości, w tym momencie jest na etapie tworzenia, ale już teraz chciałabym zamówić coś w czym wyślę jego pracę ( bo taki jest wymóg- wysyłka do Krakowa) aby dotarła w idealnym stanie. Przejrzałam różne sklepy sprzedając tego typu rzeczy i tak natrafiłam na http://www.rajapack.pl/koperty-tuby/tub ... urowe.html Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale mam wrażenie, że w tym przypadku sprawdziłoby się. Co sądzicie o takim opakowaniu/tubie? Czy to, że pracą będzie zrolowana nie pogorszy jej jakości Waszym zdaniem? Z góry dzięki za pomoc:))

Ivanka
Nowy użytkownik

Re: udział dziecka w konkursie

Post autor: Ivanka » 2 cze 2017, o 21:49

Pomysł doskonały.pamiętaj,że jak otrzyma dyplom za swój udział w tym konkursie,opraw go w ładna ramkę i powieś nad jego łóżkiem,niech duma go rozpiera i każdego kto na niego spojrzy.Trzeba chwalić i promować talenty naszych pociech.
Wybór odpowiednich ramek jest ogromny,mnie najbardziej przypadły do gustu aluminiowe ze sklepu https://aluramy.pl/ramy-aluminiowe
jednak wybór należy do ciebie.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany