Dzieci, zdrowe jedzenie i szkoła - dyskusja

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
tapirka
Nowy użytkownik

Re: Dzieci, zdrowe jedzenie i szkoła - dyskusja

Post autor: tapirka » 10 wrz 2017, o 09:46

nie namawiam bo moje dzieci wiedza co im wolno jesc a co nie.. gdy w wakacje jadly slodycze to mialy zaparcia, bole brzuszka itd .. co prawda pomoglam im podajac dicopeg junior ale to ich nauczylo ze nie nalezy przesadzac ze slodyczami

elabarbara
Nowy użytkownik

Post autor: elabarbara » 13 wrz 2017, o 17:17

A czy jest tu mamusia które mają swoje opinie na temat prywatne szkoły podstawowe Łódź jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie o tej szkole. Mojej córka w tym roku poszła do tej szkoły i tak się zastanawiam bo.... moje dziecko w przyszłym roku zaczyna przygodę ze szkołą. Czy warto tam zapisać. Będę wdzięczna za porady.

Awatar użytkownika
Wrocki
Nowy użytkownik

Post autor: Wrocki » 20 wrz 2017, o 13:58

a jak się pytam, czy ktoś respektuje te ustalenia, że w szkołach nie powinno się sprzedawać śmieciowego żarcia? Oczywiście, to nie zawsze łatwe, ale mój syn mówił, że Pani sprzedaje spod lady pączki, jakbyśmy w PRL-u żyli. Masakra.

wisieneczka
Nowy użytkownik

Post autor: wisieneczka » 27 paź 2017, o 09:53

moje dzieci lubią śmieciowe jedzenie, ale ostatnio coraz mniej na szczęście bo bardzo często właśnie po takim posiłku występują u nich zaparcia. Co prawda podaję im wtedy dicopeg junior, który szybko uwalnia ich od tej dolegliwości. Ale teraz coraz mniej spożywają tego jedzenia, chociaż tyle :)

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 2 lis 2017, o 10:15

Cóż, nawet jak weszło prawo o tak zwanym "zdrowym jedzeniu" w szkołach, to i tak dzieci zawsze znajdą furtkę żeby to obejść. Wprawdzie z naszej szkoły wreszcie zniknęły automaty z batonikami i chipsami, ale jak jest długa przerwa to dzieci idą do sklepów i kupują "smakołyki". Widzę to nawet na zajęciach w świetlicy, jak po kryjomu wcinają batoniki. Moja szkoła zainwestowała niedawno w nowe dzienniki dla mnie - http://www.edulex.com.pl/pl/p/Dziennik- ... oprawa/512 , a lepiej, jak by się zajęli propagowaniem szerszym sklepiku szkolnego.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany