Kursy angielskiego dla młodzieży

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
lillou
Dyskutant

Re: Kursy angielskiego dla młodzieży

Post autor: lillou » 17 gru 2016, o 23:53

nie, grupy są małe, na pewno każdy będzie miał czas dla siebie, spotkania są regularne, ma się wgląd w to jak idzie na kursie na bieżąco

Awatar użytkownika
GLUFKA
Dyskutant

Post autor: GLUFKA » 19 gru 2016, o 11:06

Ja swoje dziecko zapisałem na kurs angielskiego. szkoła językowa kraków pomogła mu zdać maturę na czwórkę. pomijam fakt że zanim poszedł na kurs, poziom angielsiego był bardzo słaby:)
Lepszy policzek od przyjaciela niż chleb od wroga.

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 3 lut 2017, o 19:43

Kursy językowe to bardzo dobra sprawa. Ja szukałam szkoły, w której kładzie się nacisk na konwesrację. Takie kursy oferuje Szkoła Lemon - tutaj http://szkolalemon.pl/angielski-dla-dzieci/ macie namiary. Zajęcia prowadza ciekawie i w małych grupach co zdecydowanie polepsza jakość nauki.

lillou
Dyskutant

Post autor: lillou » 21 lut 2017, o 21:38

słyszałam że w empik school mają organizować kursy wakacyjne, wyjazdowe dla dziec i młodziezy, co sądzicie o takiej formie nauki, z tego co wiem to ma to być nad morzem i trwać ponad tydzień, mój to jeszcze za mały na to ale w przyszłosci to kto wie, ja bardzo dobrze wspominam kolonie za dzieciaka

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 18 kwie 2017, o 08:00

Takie kursy wakacyjne to fajna sprawa, zwłaszcza zagraniczne. Moja Kasia (teraz 16 lat) dwa lata temu uczestniczyła w takim kursie w Londynie i do tej pory sobie chwali. Nie dość, że podszkoliła się w angielskim, to jeszcze poznała nowych ludzi, z którymi do tej pory utrzymuje kontakt internetowy. Mogę Wam polecić firmę Atas - ona organizowała wspomniany kurs. Teraz zamierzam wysłać Kasię na kolejny zagraniczny obóz, ale tym razem wypoczynkowy, do Hiszpanii. Jakby któraś z Was była zainteresowana, podsyłam stronkę - https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne

blackgrzywa
Nowy użytkownik

Post autor: blackgrzywa » 5 maja 2017, o 08:59

Atas organizuje też warsztaty językowe dla szkół. Na kilka dni do Anglii można pojechać całą klasą w ciągu roku szkolnego. Takie wycieczki szkolne do Anglii znajdziecie tu: https://wycieczkiszkolne.atas.pl/oferta ... y-jezykowe

kasiunia
Nowy użytkownik

Post autor: kasiunia » 9 maja 2017, o 09:00

Z dziećmi to wszyscy wiemy jak jest - małe dziecko mały kłopot, duże dziecko duży kłopot.Rodzaj i skala tych problemów też jest inna.Moja córka aktualnie jest w trakcie pisania matury i jak na razie wszystko (przynajmniej jej zdaniem) poszło jej dobrze.Już jednak myśli o studiach (tz. już dawno coś tam mówiła o czym myśli) , ale teraz bardziej precyzuje swoje oczekiwania.No i okazało się ,że potrzeba dobrze znać angielski właśnie (będzie krótka rozmowa rozpoznawcza).Pierwsze co mi przyszło do głowy to korepetycje z angielskiego a córka przyniosła ze szkoły od koleżanek namiar na http://edun.pl/ ,zastanawiam się jednak czy to dobry pomysł i jaka jest skuteczność takich korepetycji.Nie chodzi nawet tutaj o pieniądze tylko o czas którego jest już tak mało.Jednak z drugiej strony ,jeżeli się nie podejmie tego ryzyka to się nie dowie.

liczi
Nowy użytkownik

Post autor: liczi » 16 maja 2017, o 17:08

Zarówno dzieci jak i młodzież powinniśmy zachęcać do nauki języka. Jest to najlepszy czas, w którym dziecko może się szybko nauczyć języka.

malina333
Nowy użytkownik

Post autor: malina333 » 20 cze 2017, o 15:31

Dla młodzieży fajną opcją są chyba ostatnio kursy online :) Można sobie wybrać poziom i uczyć się wygodnie w domu. Macie jakieś opinie na ten temat? Tutaj znalazłam coś o serwisie etutor . Ktoś z was korzystał i poleciłby ten serwis?

aguśka
Nowy użytkownik

Post autor: aguśka » 23 cze 2017, o 11:06

A co myślicie o takim wakacyjnym kursie angielskiego http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-an ... wakacyjne/ ? Myślałam, żeby zapisać córkę. Sama zresztą wykazuje zainteresowanie, więc dobrze byłoby to wykorzystać ;) Kurs trwa 3 tygodnie.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany