powtórka z synem

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
monika1212
Nowy użytkownik

powtórka z synem

Post autor: monika1212 » 23 cze 2017, o 19:55

Cześć Wam, piszę w dość nietypowej sprawie a mianowcie w kwestii związanej z edukacją mojego syna a konkretnie z jego kiepską znajomością języka niemieckiego. Właśnie dziś ukończył drugą klasę gimnazjum ale ocena na koniec jaką otrzymał to jak sama Pani powiedziała "ledwo 3". Jestem niezadowolona, zwłaszcza, że na zajęciach, z tego co mi mówi -ich Pani praktycznie nic nie tłumaczy a jedynie każe przeczytać to co znajduje się w podręczniku. Chciałabym mu nieco pomóc, więc wpadłam na pomysł aby podczas wakacji ćwiczyć razem z nim( nie znam co prawda tego języka bardzo dobrze, ale podstawowe kwestie nie są mi obce). Stwierdziłam,że najlepszym rozwiązaniem będzie zakup podręczników do gimnazjum właśnie do klasy 2, aby powtórzyć z nim cały ten materiał od nowa.
Z tym, że nie wiem na jakie się zdecydować, ponieważ nie chcę aby znowu robił stricte te same ćwiczenia i przykłady.
Przeglądając różne strony natrafiłam między innymi na taką księgarnie na, której jest kilka podręczników właśnie do tego przedmiotu + ćwiczenia http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawa ... %5D=212179 Czy ktoś z Was, tutaj kieruję pytanie zwłaszcza do nauczycieli zna może którąś z tych pozycji? Nie chcę też aby była jakaś bardzo trudna.Liczę na Waszą pomoc, i wszelkie rady w tym temacie. Z góry dziękuję :) Spokojnej nocy. :)

naromar
Nowy użytkownik

Re: powtórka z synem

Post autor: naromar » 24 cze 2017, o 18:19

Super, dzięki wielkie za fajne porady :)

naRusztowaniu
Nowy użytkownik

Post autor: naRusztowaniu » 18 lip 2017, o 18:36

Może tak uda mi się z motywować mojego Piotrusia do nauki... Serdeczne dzięki za naprawdę użyteczne porady, na pewno się przydadzą ! :)

wyżynka
Nowy użytkownik

Post autor: wyżynka » 7 wrz 2017, o 12:25

Aktion Deutsch są bardzo spoko, merytorycznie ale i formą - trafiają do uczniów. ;)
Marketing studia - kierunek z przyszłością!

beddkin
Nowy użytkownik

Post autor: beddkin » 24 wrz 2017, o 17:04

Ciekawa sytuacja, daje do myślenia !

Muszynka14
Dyskutant

Post autor: Muszynka14 » 24 paź 2017, o 12:34

Nietypowa sytuacja, tak. I jak sobie poradziłaś w końcu?

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany