Podręczniki do szkoły

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
elwira031
Nowy użytkownik

Podręczniki do szkoły

Post autor: elwira031 » 14 sie 2017, o 20:21

Witajcie, niebawem rozpoczęcie roku szkolnego.Mamy podane tytuły książek do szkoły dla dzieci.Postanowiłam,że zamówię dzieciom książki sama przez internet.Do tej pory kupowałam w szkole ale ogólnie słyszę od znajomych mam, że przez internet jest nieco taniej.Przeglądałam różne strony internetowe i znalazłam interesująca stronę gdzie jest duży wybór książek do szkoły, a także i te, które potrzebują moje dzieciaki http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawa ... %5D=212195
Zwracam się do mam z prośbą o informacje gdzie zamawiacie książki do szkoły dla swoich pociech? Jest to dla mnie ważne, bo chciałabym się zorientować w cenach, ponieważ sama wychowuję dzieci i zależy mi na ekonomicznych zakupach.Będę bardzo wdzięczna za informacje.Z góry dziękuje i życzę miłego wieczoru.

Entirja
Nowy użytkownik

Re: Podręczniki do szkoły

Post autor: Entirja » 23 sie 2017, o 18:59

Posłanie dziecka do szkoły jest to wydatek ogromny. Wiele rodzin niestety ten wydatek po prostu przerasta, szczególnie, gdy w rodzinie jest więcej dzieci. Dlatego też Fundacja Pociecha kolejny raz ruszyła z akcją "powrót do szkoły" i pomaga dzieciom z ubogich rodzin przygotować się na nowy rok szkolny. W zeszłych latach udało się zgromadzić środki pieniężne na blisko 100 wyprawek szkolnych (w tym m.in. komplety zeszytów, plecak, piórnik, dres, czy buty...), jest to ogromny sukces i niesamowita radość dla obdarowanych dzieciaczków. Dzięki Fundacji mogą spokojnie rozpocząć naukę, bez wstydi u zarzenowania, że nie stać ich na podstawowe przybory szkolne. Każda złotówka się liczy, więc warto przyłączyć się do akcji i wpłacić dowolną kwotę - więcej informacji na stronie: http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/.

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 5 wrz 2017, o 16:24

To prawda, że wyprawka do szkoły jest bardzo kosztowna. Warto szukać tanich księgarni, gdzoe można kupić książki za niską cenę. Jeśli jeszcze nie skompletowaliście podręczników dla swoich pociech to zerknijcie na stronę księgarni Aros. Mają książki w niskich cenach.

wyżynka
Nowy użytkownik

Post autor: wyżynka » 7 wrz 2017, o 12:18

To fakt, w dzisiejszych czasach okropnie drogie są podręczniki, jakaś masakra... A najgorsze jest to, że często nauczyciele nie pozwalają odkupić używanych. :/ Bo jakiś np. znajomy napisał ten podręcznik i trzeba mu podnieść sprzedaż... Masakra.
Sprawdź może tanie książki lub księgarnie internetowe - tam często są różne promocje.
Marketing studia - kierunek z przyszłością!

beddkin
Nowy użytkownik

Post autor: beddkin » 24 wrz 2017, o 16:59

Niezła oferta tych podręczników do szkoły !

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany