wymarzona praca w szkole

Wszystkie tematy związane ze szkołą.

wymarzona praca w szkole

Postprzez elwirka » 18 sie 2017, o 19:41

Witajcie, zwracam się w szczególności w tym poście do rodziców będących nauczycielami. :)
Niedawno ukończyłam studia pedagogiczne. Zależy mi bardzo na tym aby pracować w klasach I-III w szkole podstawowej, gdyż bardzo lubię małe dzieci i to z nimi łapię najlepszy kontakt. Niestety tego typu placówek jest bardzo mało w mojej miejscowości. Stąd też chciałabym mieć pewność, że posiadam wystarczającą bogate CV, które pozwoli mi na uzyskanie wymarzonej pracy. W ostatnim czasie wpadłam na pomysł aby odbyć jakieś dodatkowe szkolenia dla nauczycieli, które jeszcze bardziej ożywią moje CV coś takiego jak tu http://orke.pl/ Jednak najpierw chciałabym mieć pewność czy rzeczywiście dzięki nim Waszym zdaniem zdobędę większą wiedzę-Co sądzicie? Czy ktoś z Was może odbył tego typu szkolenie, i mógłby nieco więcej mi o nich opowiedzieć ? jak one wyglądają, ile trwają? Będę bardzo wdzięczna za każdą Waszą odpowiedź, życzę spokojnego wieczoru oraz miłego weekendu.
elwirka
Nowy użytkownik

Re: wymarzona praca w szkole

Postprzez NocnaMama » 27 sie 2017, o 13:55

Możesz jak najbardziej spróbować, a oprócz trzeba nam wiedzieć że znalezienie pracy to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Należy też wydobyć z siebie odpowiednie pokłady motywacji oraz dobrze przygotować się do pełnionego zawodu. Polecam Ci udać się na profesjonalne szkolenia prowadzone przez Most Wanted już od września w Warszawie. Tam dowiesz się co jest podstawą właśnie takiego sukcesu i co zrobić aby praca była nie tylko obowiązkiem ale i realizacją naszych potrzeb i przyjemnością
Ostatnio edytowano 31 sie 2017, o 18:25 przez NocnaMama, łącznie edytowano 1 raz
NocnaMama
Dyskutant

Re: wymarzona praca w szkole

Postprzez lader » 29 sie 2017, o 14:27

Popytaj o to znajomych. Myślę, że będą w stanie doradzić...
Każdy dzień jest nowym i cudownym złudzeniem.
lader
Nowy użytkownik

Powrót do Dziecko w szkole