wymarzona praca w szkole

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
elwirka
Nowy użytkownik

wymarzona praca w szkole

Post autor: elwirka » 18 sie 2017, o 19:41

Witajcie, zwracam się w szczególności w tym poście do rodziców będących nauczycielami. :)
Niedawno ukończyłam studia pedagogiczne. Zależy mi bardzo na tym aby pracować w klasach I-III w szkole podstawowej, gdyż bardzo lubię małe dzieci i to z nimi łapię najlepszy kontakt. Niestety tego typu placówek jest bardzo mało w mojej miejscowości. Stąd też chciałabym mieć pewność, że posiadam wystarczającą bogate CV, które pozwoli mi na uzyskanie wymarzonej pracy. W ostatnim czasie wpadłam na pomysł aby odbyć jakieś dodatkowe szkolenia dla nauczycieli, które jeszcze bardziej ożywią moje CV coś takiego jak tu http://orke.pl/ Jednak najpierw chciałabym mieć pewność czy rzeczywiście dzięki nim Waszym zdaniem zdobędę większą wiedzę-Co sądzicie? Czy ktoś z Was może odbył tego typu szkolenie, i mógłby nieco więcej mi o nich opowiedzieć ? jak one wyglądają, ile trwają? Będę bardzo wdzięczna za każdą Waszą odpowiedź, życzę spokojnego wieczoru oraz miłego weekendu.

NocnaMama
Dyskutant

Re: wymarzona praca w szkole

Post autor: NocnaMama » 27 sie 2017, o 13:55

Możesz jak najbardziej spróbować, a oprócz trzeba nam wiedzieć że znalezienie pracy to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Należy też wydobyć z siebie odpowiednie pokłady motywacji oraz dobrze przygotować się do pełnionego zawodu. Polecam Ci udać się na profesjonalne szkolenia prowadzone przez Most Wanted już od września w Warszawie. Tam dowiesz się co jest podstawą właśnie takiego sukcesu i co zrobić aby praca była nie tylko obowiązkiem ale i realizacją naszych potrzeb i przyjemnością
Ostatnio zmieniony 31 sie 2017, o 18:25 przez NocnaMama, łącznie zmieniany 1 raz.

marrysia
Dyskutant

Re: wymarzona praca w szkole

Post autor: marrysia » 31 paź 2017, o 10:58

Cóż, szkolenie nigdy nie zaszkodzi, tylko musisz być przygotowana na fakt, że na początku swojej drogi zawodowej nie zarobisz kokosów. Nauczyciele w pierwszych latach, i nie jest to mit, ani czarna legenda, bardziej pracują dla idei niż porządnych zarobków. Zmienia się to dopiero po kilku latach, mam nadzieję, że obiecane podwyżki zostaną zrealizowane przez rząd. Na swoją szkołę mogłabym ponarzekać i ponarzekać, na przykład dopiero niedawno dyrektor zainwestował w porządne mikroskopy - http://www.edulex.com.pl/pl/c/Mikroskopy-szkolne/125. Niemniej, demografia powoduje, że trzeba trzymać się swojego miejsca.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany