Prawa ucznia (i rodzica) w szkole

Wszystkie tematy związane ze szkołą.

Prawa ucznia (i rodzica) w szkole

Postprzez PrawaUcznia » 22 sie 2017, o 19:09

Szanowni Państwo,

Napisałem książkę. Kierowana jest ona, zasadniczo, do uczniów szkół, jednak Państwo – jako rodzice i opiekunowie – również możecie skorzystać z zawartej w niej wiedzy. Tematyka książki to prawa ucznia w szkole, a zagadnienia jakie poruszam to np.
- czy nauczyciel może "skonfiskować" telefon ucznia,
- jak odwołać się od oceny,
- czy szkoła może domagać się od ucznia i rodzica spełniania rozmaitych wymagań związanych ze zwolnieniem z wf (np. zaświadczeń od lekarza na druku szkolnym),
- czy szkoła może zakazać wstępu do jej budynku osobom trzecim, albo nawet rodzicom...
- i 170 innych zagadnień.

Część z nich prawdopodobnie dla Państwa, rodziców, interesująca nie będzie; część jednak może okazać się nad wyraz przydatna.

Całość jest oczywiście aktualna i zgodna ze stanem prawnym na 1. września 2017r., materiał został również sprawdzony i zaakceptowany przez doświadczonego adwokata. Każdy kupujący ma ponadto możliwość zapisu na listę mailingową, dzięki której będzie otrzymywał darmowe aktualizacje książki przez rok od kupna.

Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszam serdecznie do odwiedzin strony https://prawaucznia.pl, gdzie istnieje możliwość pobrania bezpłatnej wersji próbnej.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, proszę śmiało pytać – odpowiem jak najszybciej.

A jeśli będą Państwo zainteresowani kupnem, zachęcam do odwiedzin fanpage'a na FB, gdzie można odnaleźć kod promocyjny obniżający cenę.

Kończąc, chciałbym jeszcze przeprosić za, de facto, komunikat reklamowy – uznałem jednak, że mogą być Państwo zainteresowani.

Życzę Państwu wszystkiego dobrego, i oby prawa Państwa i dzieci nigdy nie były naruszane :)
PrawaUcznia
Nowy użytkownik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 18:13


Powrót do Dziecko w szkoleKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości