Prosze o rade w sprawie syna,czuje sie bezradna

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
Stokrotka90
Nowy użytkownik

Prosze o rade w sprawie syna,czuje sie bezradna

Post autor: Stokrotka90 » 19 paź 2017, o 07:47

Prosze tylko bez hejtu,zbędnego pouczania itp.
Moj syn ma 9 lat. Nie wiem co z nim robic. Uczęszcza na różne zajęcia,np pianino,szachy i harcerstwo. No wlasnie ! My pracujemy do 16,nie mamy jak go wozic na te zajecia wiec jezdzi sam,ale bez obaw,mieszkamy w malej gminie. W 1,2 kl nie mialam z nim problemu,zawsze ktos go odprowadzil ,to babcia,to dziadek itp a teraz nie ma komu i patrze ,ze za duzo sobie pozwala,nie wraca na czas do domu. Wczoraj np. wracajac z pracy spotkalam go,jezdzil sobie rowerem,mial byc u babci i czekac na zbiorke,zdenerwowalam sie i kazalam mu za kare wracac do domu a on mi uciekl,jak mi wstyd sie zrobilo ;-( Wrocil po godzinie do domu.. Szkoda mi go wypisywac z zajęc,na kolanach mnie błagał zebym chociaz na nauke gry na pianinie mu pozwolila chodzic. Nie wiem co robic. Powiedzialam mu,ze wroci na zajecia jak bedzie odpowiedzialny. Nie wiem ,naprawde nie wiem. Rece mi opadaja,czuje sie rozgoryczona ,bo wiem,ze gdzies popelnilam błąd. Mąż mowi ze trzeba go wypisac,ale on inaczej na to patrzy,ja wiem,ze on ma talent i jest to jego wielka pasja. Doradzcie co robic. Czy na jakis czas zabronic mu chodzic by dostal nauczke?

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany