W imieniu Kacperka....

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
Agata1988
Nowy użytkownik

W imieniu Kacperka....

Post autor: Agata1988 » 24 paź 2017, o 21:30

Witam wszystkich rodziców.
Mój syn Kacperek urodził się w 28 tygodniu ciąży ważąc zaledwie 1300gr.
W wyniku tak wczesnych narodzin cierpi na oczopląs oraz wadę wzroku sięgającą -10,75.
Niestety wada ta będzie się pogłębiała.
Po nieudanym leczeniu w państwowej klinice okulistycznej znalazłam Instytut leczenia zeza w Krakowie gdzie przeszedł operację obu oczek mającą na celu ustawianie główki prosto.
We wrześniu rozpoczął naukę w Szkole Podstawowej dla dzieci Słabowidzących i Niewidomych.
W klasie do swojej dyspozycji posiada powiększalnik, który pomaga mu w nauce czytania i pisania na którym bardzo chętnie pracuje.
Dla właściwego rozwoju Kacpra niezbędne jest , aby taki powiększalnik posiadał również w domu.
Koszt takiego urządzenia wynosi 15 tysięcy złotych i przekracza możliwości finansowe mojej rodziny.
Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe bądż o podanie mojej prośby dalej,każda złotówka przybliża Kacpra do normalnego życia.
Kacper jest podopiecznym Fundacji Szlachetny Gest

http://szlachetnygest.pl/Kacperek
dziękuję i pozdrawiam Agata Kamińska

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany