prywatna podstawówka w Gdańsku :)

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
julitka11
Dyskutant

prywatna podstawówka w Gdańsku :)

Post autor: julitka11 » 10 lis 2017, o 17:38

Witam :) Drodzy rodzice rozglądam się za prywatną podstawówką w Gdańsku. Niebawem się tam przeprowadzamy więc nie mam rozeznania na miejscu :) Z góry dzięki za pomoc :)

mariollka
Nowy użytkownik

Re: prywatna podstawówka w Gdańsku :)

Post autor: mariollka » 13 lis 2017, o 11:08

Mój synek chodzi do szkoły państwowej ale przyznam szczerze, że coraz częściej myślę nad przeniesieniem go do placówki prywatnej. Poziom nauczania w obecnej placówce pozostawia wiele do życzenia poza tym to my musimy mu organizować zajęcia poza szkolne bo tam poza siatkówką i kółkiem matematycznym nie ma dosłownie nic ;/

besia1
Nowy użytkownik

Post autor: besia1 » 22 lis 2017, o 17:30

Mój syn chodzi do prywatnej podstawówki Te Vizja w Gdańsku ( na ul. Piekarnicza 16b ). Wcześniej chodził do placówki państwowej, poziom nauczania w tych dwóch miejscach to jak niebo a ziemia ( oczywiście z korzyścią dla szkoły prywatnej ). Dużo ciekawych zajęć pozalekcyjnych, dużo matematyki i języków obcych. Jestem spokojna o edukacje mojego dziecka.

julitka11
Dyskutant

Post autor: julitka11 » 27 lis 2017, o 17:25

dzięki besia1 za informacje :) Przejrzałam sobie ich stronkę i rzeczywiście wygląda to interesująco. Czesne rozsądne no i ta ilość zajęć dodatkowych :) Możesz napisać jak to wygląda w praktyce ? Moją córkę pewnie najbardziej interesowałyby jakieś zajęcia plastyczne czy artystyczne :)

besia1
Nowy użytkownik

Post autor: besia1 » 28 lis 2017, o 12:49

No to na pewno znajdziecie tam coś dla siebie :) Mój to akurat mały naukowiec i matematyk :) W tej szkole mają w ogóle super podejście nie tylko do nauki ( nowoczesne metody dydaktyczne ) ale też do wychowania dzieci. Nie są pozostawione same sobie, nauczyciele interweniują w razie potrzeby i o wszystkim na bieżąco informują rodziców.

Lara123
Nowy użytkownik

Post autor: Lara123 » 8 gru 2017, o 20:46

Ja polecam tą szkołę prywantą > http://linde.waw.pl/
Posiadają naprawdę innowacyjne oferty, a także możliwość bezpiecznego transportu pociechy do szkoły poprzez dowóz jaki zapewnia szkoła. Mnóstwo różnorakich zajęć i nauki języków obcych, które wzbogacane są o kreatywność i wszechstronny rozwój. Panel rodzica pozwala każdemu obserwować na bieżąco postępy swojego dziecka, nie wychodząc z domu !

altika
Nowy użytkownik

Post autor: altika » 19 gru 2017, o 16:36

tych szkoł w Gdańsku troszkę jest i ja sama jestem w trakcie poszukiwań. Młody od września 2018 idzie do szkoly i ciągle bije się z myślami czy posyłać do do państwówki czy może jednak lepiej zainwestować i wybrać szkołę prywatną...

besia1
Nowy użytkownik

Post autor: besia1 » 28 gru 2017, o 19:20

altika zdecydowanie szkoła prywatna i zerknij sobie na tą te vizję naprawdę jest ok. W wybrane czwartki organizują szkołę otwartą, możesz wtedy zobaczyć na żywo jak prowadzone są lekcje i jak od środka prezentuje się szkoła :) Z tego co wiem najbliższa taka szkoła otwarta ma się odbyć 15 lutego - moja siostra też się na nią wybiera :)

altika
Nowy użytkownik

Post autor: altika » 29 gru 2017, o 18:16

OOO dzięki za informację na pewno się wybiorę. Czytałam sporo na temat tego miejsca i podoba mi się ogólne podejście do wychowowania i kształcenia dzieci. Znajomość podstaw programowych jest ważna ale wygląda na to, że nauczyciele biorą też czynny udział w wychowaniu dzieci i przekazywaniu im wartości.

besia1
Nowy użytkownik

Post autor: besia1 » 15 sty 2018, o 19:54

No to może się spotkacie :) Generalnie polecam zagadać nauczycieli, jak masz jakieś pytania czy wątpliwości na pewno chętnie Ci pomogą. Ja zrobiłam sobie też wycieczkę po szkole - obejrzałam budynek, sale sportową itd. Już sam wygląd tego miejsca zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Potem było już tylko coraz lepiej :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany