Prezent dla syna koleżanki

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
Malwina
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Prezent dla syna koleżanki

Post autor: Malwina » 25 kwie 2016, o 16:05

helga88 pisze:Najlepiej zapytać koleżanki co jej syn lubi i w tej kategorii czegoś wtedy szukać :)
Moim zdaniem to będzie najlepsze rozwiązanie

dennis4
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: dennis4 » 27 kwie 2016, o 17:38

Lepszym wyborem będzie kupno jakieść ciekawej i śmiesznej gry planszowej :)

martaaa123
Nowy użytkownik

Post autor: martaaa123 » 8 maja 2016, o 12:32

A może taki samochód http://dladzieciaczka.pl/product-pol-10 ... YJNEJ.html marki play mobile dla małego policjanta :)

tala38
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: tala38 » 8 maja 2016, o 20:12

Może jakiś sprzęt?

ewelin100
Nowy użytkownik

Post autor: ewelin100 » 13 cze 2016, o 19:26

Lemka pisze:Niedługo idziemy z męzem do kolezanki na urodziny jej 8 letniego syna.Zastanawiam się nad prezentem. Co sądzicie o tej koszulce:
http://www.megakoszulki.pl/Superman,T-shirt-p1751.html
Myślicie,że taka koszula z napisem spidermana może być ok? Zabawek nie chcę za bardzo kupować bo nie wiem w co bawią sie takie chłopaki ;)
Klocki to świetny pomysł na prezent. Moj podopieczny, który ma 6 lat ma całe pudełko lego i zauważyłam,że to najlepsza zabawka.
Przeczytałam kiedyś o pewnym ciekawym eksperymencie w książce C.Honore ,, Pod presją'' zorganizowanym przez International Play Association (to międzynarodowa organizacja pozarządowa, której celem jest ochrona, wychowanie i promowanie prawa dziecka do bawienia się jako podstawowe prawo człowieka )
W tym eksperymencie zaproszono dzieci w wieku od 3 do 8 lat, którym w wielkiej, przestronnej hali pokazano i zaprezentowano kilkadziesiąt zabawek, m. in. : klocki lego, domino, lalki, pluszaki, układanki oraz mnóstwo gadżetów elektronicznych. Dzieci miały wybrać czym chcą się bawić na zasadzie eksperymentu co jest lepsze : coca-cola czy pepsi. Co ciekawe, dzieci w ,,erze elektroniki'' nie wybrały zabawki elektroniczne, większość wybrała: lego, puzzle i drewniane klocki. Jedna 6- latka tak odpowiedziała :,, Mamy pełno takich zabawek w domu, ale one szybko się nudzą, bo są zawsze takie same". Wygląda na to,że najwięcej przyjemności i najlepszą zabawę dostarczają zabawki, które zostawiają dzieciom pole do wyobraźni. Bo taka jest prawda,że grające, elektroniczne zabawki nastawione są bardziej na rodziców, byśmy mieli przysłowiowy ,,święty spokój"

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 17 sie 2016, o 16:06

Co myślisz o tym żeby kupić chłopcu coś przydatnego http://www.3kropki.pl/p/minionki-plecak ... 71642.html ? Moje dzieci akurat uwielbiają minionki. Piórniki i plecaku kupuję tylko tam , bo akurat w ich sklepie są porządne rzeczy ,które nie psują się po miesiącu użytkowania :) Warto więc wydać więcej ,żeby nie dokupować co chwilę jeśli coś się zepsuje.

Spinka90
Nowy użytkownik

Post autor: Spinka90 » 23 sie 2016, o 17:05

Też kupowałam w 3kropki , akurat taki plecaczek http://www.3kropki.pl/p/angry-birds-sta ... ratis.html Syn jest zadowolony także polecam

Tariana
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Tariana » 4 paź 2016, o 21:50

Może jakąś książkę?Napiszesz dedykację! Na inbook.pl jest duży wybór i rozsądne ceny! Bedzie miał pamiątkę na lata, do tego zawsze coś mozna dokupic, np model do sklejania? słodycze? coś na pewno z jego zainteresowań!

Akita
Nowy użytkownik

Post autor: Akita » 6 paź 2016, o 20:06

Zawsze warto podpytać koleżankę, może podsunie jakiś fajny pomysł

kassoli
Nowy użytkownik

Post autor: kassoli » 11 paź 2016, o 13:16

Jest wiele ciekawych możliwości na prezent dla twojej koleżanki, osobiście polecam jakiś zegarek stylowy lub portfel !

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany