Prezent dla syna koleżanki

Wszystkie tematy związane ze szkołą.

Re: Prezent dla syna koleżanki

Postprzez Malwina » 25 kwi 2016, o 16:05

helga88 napisał(a):Najlepiej zapytać koleżanki co jej syn lubi i w tej kategorii czegoś wtedy szukać :)

Moim zdaniem to będzie najlepsze rozwiązanie
Malwina
Nowy użytkownik

Postprzez dennis4 » 27 kwi 2016, o 17:38

Lepszym wyborem będzie kupno jakieść ciekawej i śmiesznej gry planszowej :)
dennis4
Nowy użytkownik

Postprzez martaaa123 » 8 maja 2016, o 12:32

A może taki samochód http://dladzieciaczka.pl/product-pol-10895-PLAYMOBIL-6043-Samochod-BRYGADY-POLICYJNEJ.html marki play mobile dla małego policjanta :)
martaaa123
Nowy użytkownik

Postprzez tala38 » 8 maja 2016, o 20:12

Może jakiś sprzęt?
tala38
Nowy użytkownik

Postprzez ewelin100 » 13 cze 2016, o 19:26

Lemka napisał(a):Niedługo idziemy z męzem do kolezanki na urodziny jej 8 letniego syna.Zastanawiam się nad prezentem. Co sądzicie o tej koszulce:
http://www.megakoszulki.pl/Superman,T-shirt-p1751.html
Myślicie,że taka koszula z napisem spidermana może być ok? Zabawek nie chcę za bardzo kupować bo nie wiem w co bawią sie takie chłopaki ;)

Klocki to świetny pomysł na prezent. Moj podopieczny, który ma 6 lat ma całe pudełko lego i zauważyłam,że to najlepsza zabawka.
Przeczytałam kiedyś o pewnym ciekawym eksperymencie w książce C.Honore ,, Pod presją'' zorganizowanym przez International Play Association (to międzynarodowa organizacja pozarządowa, której celem jest ochrona, wychowanie i promowanie prawa dziecka do bawienia się jako podstawowe prawo człowieka )
W tym eksperymencie zaproszono dzieci w wieku od 3 do 8 lat, którym w wielkiej, przestronnej hali pokazano i zaprezentowano kilkadziesiąt zabawek, m. in. : klocki lego, domino, lalki, pluszaki, układanki oraz mnóstwo gadżetów elektronicznych. Dzieci miały wybrać czym chcą się bawić na zasadzie eksperymentu co jest lepsze : coca-cola czy pepsi. Co ciekawe, dzieci w ,,erze elektroniki'' nie wybrały zabawki elektroniczne, większość wybrała: lego, puzzle i drewniane klocki. Jedna 6- latka tak odpowiedziała :,, Mamy pełno takich zabawek w domu, ale one szybko się nudzą, bo są zawsze takie same". Wygląda na to,że najwięcej przyjemności i najlepszą zabawę dostarczają zabawki, które zostawiają dzieciom pole do wyobraźni. Bo taka jest prawda,że grające, elektroniczne zabawki nastawione są bardziej na rodziców, byśmy mieli przysłowiowy ,,święty spokój"
ewelin100
Nowy użytkownik

Postprzez NocnaMama » 17 sie 2016, o 16:06

Co myślisz o tym żeby kupić chłopcu coś przydatnego http://www.3kropki.pl/p/minionki-plecak ... 71642.html ? Moje dzieci akurat uwielbiają minionki. Piórniki i plecaku kupuję tylko tam , bo akurat w ich sklepie są porządne rzeczy ,które nie psują się po miesiącu użytkowania :) Warto więc wydać więcej ,żeby nie dokupować co chwilę jeśli coś się zepsuje.
NocnaMama
Dyskutant

Postprzez Spinka90 » 23 sie 2016, o 17:05

Też kupowałam w 3kropki , akurat taki plecaczek http://www.3kropki.pl/p/angry-birds-sta ... ratis.html Syn jest zadowolony także polecam
Spinka90
Nowy użytkownik

Postprzez Tariana » 4 paź 2016, o 21:50

Może jakąś książkę?Napiszesz dedykację! Na inbook.pl jest duży wybór i rozsądne ceny! Bedzie miał pamiątkę na lata, do tego zawsze coś mozna dokupic, np model do sklejania? słodycze? coś na pewno z jego zainteresowań!
Tariana
Dyskutant

Postprzez Akita » 6 paź 2016, o 20:06

Zawsze warto podpytać koleżankę, może podsunie jakiś fajny pomysł
Akita
Dyskutant

Postprzez kassoli » 11 paź 2016, o 13:16

Jest wiele ciekawych możliwości na prezent dla twojej koleżanki, osobiście polecam jakiś zegarek stylowy lub portfel !
kassoli
Nowy użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dziecko w szkole