Jak miło spędzić dzień dziecka

Wszystkie tematy związane ze szkołą.

Jak miło spędzić dzień dziecka

Postprzez Kasia89 » 15 cze 2015, o 12:52

Mimo że już mamy ponad tydzień od dnia dziecka to znalazłam bardzo ciekawy wpis na blogu kulinarnym na temat dnia dziecka http://cukiernia24.pl/jak-spedziliscie- ... n-dziecka/ Bardzo żałuję że wcześniej tego nie znalazłam no ale przyda mi się to na przyszły rok lub na inne okazje :)
Kasia89
Dyskutant

Re: Jak miło spędzić dzień dziecka

Postprzez marrysia » 9 maja 2017, o 11:28

W internecie można znaleźć setki artykułów na temat tego, jak spędzić z dzieckiem jego święto. Ja na przykład ostatnio trafiłam na fajny artykuł na blipie - https://blip.pl/jak-spedzic-dzien-dziecka-najlepsze-pomysly/, który zainspirował mnie, aby w tegoroczny Dzień Dziecka wybrać się ze swym Szymkiem do parku linowego. Zaproponowałam mu taką wyprawę, to nie dość że się ucieszył, to jeszcze wciąż mnie wypytuje o szczegóły :). Sama jestem ciekawa, jak takie ćwiczenia w parku linowym będą wyglądać w praktyce. Sprawdziłam od razu dokładnie ośrodek, ma profesjonalnych, dyplomowanych instruktorów, więc powinniśmy mieć zapewnione bezpieczeństwo.
marrysia
Dyskutant

Postprzez janekk1 » 7 cze 2017, o 15:12

Ja proponuję pop prostu zoo.
janekk1
Nowy użytkownik

Postprzez onko » 12 cze 2017, o 14:38

Zoo jest dobre, ale mniejsze dziecko może być znudzone... Najlepiej może jakieś wesołe miasteczko? Dużo się dzieje i można smacznie zjeść :)
onko
Nowy użytkownik

Postprzez PaweLek6 » 15 cze 2017, o 13:12

Możliwości jest całe mnóstwo. Dziwie się, że trzeba jeszcze czytać informacje z blogów... Zawsze wydawało mi się, że wystarczy ruszyć głową.
Nasza miłość zapisana w gwiazdach.
PaweLek6
Nowy użytkownik

Powrót do Dziecko w szkole