Angielski dla dzieci

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
natalia3257
Nowy użytkownik

Angielski dla dzieci

Post autor: natalia3257 » 25 cze 2013, o 16:17

Witam, co sądzicie o szkole Acitive Learning w Krośnie? Szukam czegoś dla swojego dziecka, a oni mają bardzo ciekawą ofertę. Kurs dla dzieci jest specjalnie dostosowany. Ponadto dojeżdżają aż do 3 powiatów i istnieje możliwość nauki przez skype. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą?

sreberko
Nowy użytkownik

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: sreberko » 12 lut 2014, o 19:42

niestety nie, ale myślę że angielski dla dzieci jest dobrym pomysłem - szybko się uczą

adamsky
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: adamsky » 6 mar 2014, o 12:12

Mój 3-latek właśnie rozpoczął :) O tej szkole nic nie wiem, ale nie szkoła jest najważniejsza tylko na jakiego nauczyciela trafisz.

Awatar użytkownika
paulina83
Nowy użytkownik

Post autor: paulina83 » 11 kwie 2014, o 12:58

Ja również zastanawiam się nad wysłaniem moich dzieci na kurs języka angielskiego. Maja ma 4 latka a Maks 5, więc myślę, że to odpowiedni wiek na zainteresowanie dziecka językiem obcym. Dzieci w przedszkolu i zerówce mają język angielski, ale tylko dwa - trzy razy w tygodniu. Znalazłam ofertę firmy Berlitz - http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_dzie ... mlodziezy/ i z tego co czytałam to mali studenci podzieleni są na dwie grupy wiekowe - 4-6 lat oraz 7-10 lat, więc moje dzieci trafiły do jednej grupy ;). Zajęcia są bardzo fajne, ponieważ opierają się na grach i zabawach w języku angielskim. Jakie jest Wasze zdanie na temat wysyłania dzieci na kursy tego typu? ;)

no.karolina
Nowy użytkownik

Post autor: no.karolina » 21 maja 2014, o 17:36

Szanowni Państwo,
nazywam się Karolina Nowińska, jestem studentką V roku Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie prowadzę badania na potrzeby pracy magisterskiej, interesuje mnie opinia rodziców dzieci z klas I-III na temat wczesnego nauczania języka obcego. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście Państwo zechcieli poświęcić 15 min. i odpowiedzieć na kilka pytań.
Link do ankiety znajduje się poniżej:
http://moje-ankiety.pl/respond-65227/sec-axA8cpvz.html

Ankieta jest zupełnie anonimowa, a Państwa opinia bardzo dla mnie ważna.
Uprzejmie proszę o pomoc.
Z poważaniem,
Karolina Nowińska

Awatar użytkownika
gabriela85
Nowy użytkownik

Post autor: gabriela85 » 21 paź 2014, o 07:57

Nie słyszałam nigdy o tej szkole, więc nie pomogę.

Awatar użytkownika
Franciszka
Nowy użytkownik

Post autor: Franciszka » 9 gru 2014, o 13:31

Od mojej siostry syn chodzi do szkoły http://eurodialog.pl - mają tam super program z kilkoma językami. I przede wszystkim nie naciskają na gramatykę, a na mówienie i rozumienie :)

czaplaagn
Nowy użytkownik

Post autor: czaplaagn » 19 mar 2015, o 11:43

Raczej bym nie skorzystala z takiej szkoły. Uważam że lekcje sam na sam z nauczycielem są najlepsze.

dawidek19
Nowy użytkownik

Post autor: dawidek19 » 25 mar 2015, o 19:32

Ale nie zawsze nauczyciel dobrze swoją wiedze przekaże takim małym dzieciom.

Awatar użytkownika
Edyta_M
Nowy użytkownik

Post autor: Edyta_M » 1 kwie 2015, o 10:34

Sądze, że lepiej jest skorzystać z usług korepetytora indywidualnie. Jakaś studentka filologi angielskiej powinna być OK. U nas sprawdziłą się dopiero rzecia osoba, ale jestesmy zadoowloni
Edi

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany