Angielski dla dzieci

Wszystkie tematy związane ze szkołą.

Re: Angielski dla dzieci

Postprzez pumba12 » 1 kwi 2015, o 11:47

Moja córeczka chodzi na zajęcia indywidualne. Myślę, ze dużo więcej z nich wyniesie.
pumba12
Nowy użytkownik

Postprzez Adra » 9 lip 2015, o 05:58

Ja również jestem zdania,że taki wyjazdowy kurs dla dzieci jest bardzo dobrym pomysłem. Sama swego czasu wysłałam dzieciaki na takie wakacje i jestem bardzo zadowolona. Nauczyły się tam więcej niż w czasie całego roku szkolnego.

Leciały z tym biurem: http://www.ef.pl/ . Obecnie EF organizuje takie kursy wakacyjne dla dzieci oraz dorosłych ( w innych krajach). Ma tam wiele językow ale my zdecydowalismy się na angielski. Dzieci zwiedziły Londyn , poznały wiele róznych osób z innych krajów. Obecnie nadal utrzymują z nimi stały kontakt.
Adra
Dyskutant

Postprzez dexxter44 » 17 lip 2015, o 14:05

Moja córka uczeszcza na lekcje korepetycję W cztery oczy nauczy się więcej niż w zajęciach grupowych.
dexxter44
Nowy użytkownik

Postprzez kamsol » 22 lip 2015, o 17:43

Mój syn też ma lekcje indywidualne. Angielski jest bardzo ważny.
kamsol
Nowy użytkownik

Postprzez kor1991 » 4 sty 2016, o 15:28

Wydaje mi się, że takie zajęcia są świetnym pomysłem. Jeśli trafi się na dobrego korepetytora wszystko powinno iść w dobrą stronę.
Urząd bez dobrej zapłaty czyni złodzieja.
kor1991
Nowy użytkownik

Postprzez Dawiid03 » 24 sty 2016, o 18:11

Adra napisał(a):Ja również jestem zdania,że taki wyjazdowy kurs dla dzieci jest bardzo dobrym pomysłem. Sama swego czasu wysłałam dzieciaki na takie wakacje i jestem bardzo zadowolona. Nauczyły się tam więcej niż w czasie całego roku szkolnego.

Leciały z tym biurem: http://www.ef.pl/ . Obecnie EF organizuje takie kursy wakacyjne dla dzieci oraz dorosłych ( w innych krajach). Ma tam wiele językow ale my zdecydowalismy się na angielski. Dzieci zwiedziły Londyn , poznały wiele róznych osób z innych krajów. Obecnie nadal utrzymują z nimi stały kontakt.

Nie dziwie się. W szkole liczy się tylko to, żeby zrealizować program nauczania.
Będą jedynie szeptem towarzyszącym wiatrowi, nic nie znaczącym pyłem na liściach osiki.
Dawiid03
Nowy użytkownik

Postprzez sue12 » 7 kwi 2016, o 10:48

Myślę też, że poza zajęciami w szkole najlepiej, by dziecko obcowało z tym językiem na co dzień. Jeśli sama mówisz po angielsku czytaj bajki czy puszczaj mu takie bez tłumaczenia. Dzieci mega szybko łapią nowe słówka i wymowę. Miałam kiedyś kumpla w klasie, który całe dzieciństwo oglądał bajki po angielsku. W liceum mówił jak rodowity Brytyjczyk :)
Kosmetologia Kraków to moje hobby i praca na co dzień. Szczęśliwa mama to także zadbana mama.
sue12
Nowy użytkownik

Postprzez grzegorz30 » 7 kwi 2016, o 17:05

angielski dla małych dzieci to przesada. Jak juz skonczy podstawowke to w miesiac sie wiecej nauczy niz przez 3 lata w przedszkolu. Taka prawda :D
grzegorz30
Nowy użytkownik

Postprzez lillou » 18 maja 2016, o 08:09

Może Wy mi podpowiecie jak zachęcić trochę starsze dziecko (tzn. nastolatka) do nauki angielskiego?? Ciężko to idzie a bez angielskiego to teraz ani rusz.
lillou
Dyskutant

Postprzez dentive » 30 sie 2016, o 15:29

A nie chce się uczyć? Ja zostałem zapisany i chodziłem i w sumie tyle. Ale wyzwania czasem są - tylko jakie?
"(...) Zakładając gabinet stomatologiczny Kraków wydawał się Trzcińskiemu miejscem dawno już nieodpowiednim. Zaludnienie przekraczało normy, które zdrowy rozsądek mógł dyktować... (...)" "Za pajdę chleba", Narucińcki T., s. 13.
dentive
Nowy użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dziecko w szkole