Angielski dla dzieci

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
nice
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: nice » 31 sie 2016, o 15:33

No w dzisiejszych czasach angielski to podstawa, ale pomysłu niestety nie mam jak zachęcić do nauki.

Apes18
Nowy użytkownik

Post autor: Apes18 » 16 wrz 2016, o 10:33

Samo się nie nauczy, a zachęcać dzieci powinny zajęcia, trzeba dobrze wybrać szkołę. A jak uważacie w którym roku dzieci powinny uczyć się drugiego języka ?

lillou
Dyskutant

Post autor: lillou » 11 paź 2016, o 20:51

4lata to według mnie dobry wiek już na naukę, można i młodsze dziecko zależy czy jest komunikatywne :), mój 4 latek poszedł niedawno do empik school, właśnie na kurs dla maluchów, obawiałam sie jak to bęzie ale na szczęście chętnie chodzi, szybko przyswaja te słowka, zresztą nauka jest tak pomyślana zeby to była forma zabawy, lekcje nie są długie takie w sam raz da dzieciaków, a angielski zawsze się przydaje

Awatar użytkownika
Black&Green
Nowy użytkownik

Post autor: Black&Green » 8 lis 2016, o 13:29

No Angielski to absolutna podstawa w dzisiejszym świecie. Trzeba zaczynać naukę już od małego. Chodzi mi oczywiście o taką naukę poprzez zabawę. Jakieś bajki oraz ciekawe zabawki gdzie można usłyszeć angielskie zwroty. Dziecko już od małego chłonie słowa, akcent itp. Im wcześniej tym lepiej.
Odważni może żyją krótko, ale ostrożni nie żyją w ogóle

Awatar użytkownika
hinni
Nowy użytkownik

Post autor: hinni » 10 lis 2016, o 09:34

duolingo to fajna aplikacja do nauki słówek. Zdobywa się punkty za które można kupować różne rzeczy, może zaciekawić dzieciaki
Zobacz działanie wypełniaczy zmarszczek http://wypelniacze-zmarszczek.info.pl

dlastopy2016
Nowy użytkownik

Post autor: dlastopy2016 » 10 lis 2016, o 11:22

Nauka angielskiego dla małego dziecko to świetna sprawa, dziecko czym mniejsze tym szybciej i sprawniej nauczy się języka obcego a w późniejszym czasie lepiej będzie sobie radziło w szkole.
W naszej firmowej ofercie produktów wynajdą Państwo bardzo wygodne i bardzo piękne obuwie dla swoich dzieci w cudownie niskiej cenie... buty profilaktyczne dla dziecka

Awatar użytkownika
konopla
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: konopla » 14 lis 2016, o 14:47

No fajnie jak już od najmłodszych lat dziecko ma styczność z tym językiem. Wystarczy czasem puścić bajkę o nauce angielskiego. Są na youtubie różne bajki właśnie które mają za zadanie uczyć dzieci języka angielskiego. Można uczyć dzieci pojedynczych słówek i próbować coś tam rozmawiać. Oczywiście wszystko wszystko w ramach dobrej zabawy.
Prawdziwy przyjaciel nie potrafi użalać się nad tobą

jola987
Nowy użytkownik

Post autor: jola987 » 5 gru 2016, o 22:21

nie warto dzieciom dawac angielskiego

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 7 sty 2017, o 19:50

Ja uważam, że dziecko powinno się uczyć języka w miarę wcześnie. Ja mojego malucha chce zapisać na dodatkowe zajęcia do szkoły językowej http://krajowy.biz/firma,kursy-jezykowe ... b-jezykowy . Zajęcia prowadzone sa w małych grupach o dostosowanym poziomie. Myślę, że takie kameralne zajęcia mają sens, zawsze nauczyciel może bardziej skupić się na słuchaczach.

karol435
Nowy użytkownik

Post autor: karol435 » 10 lut 2017, o 08:37

to jest napewno bardzo dobry pomysł

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany