Urodziny teściowej

Wszystkie tematy związane ze szkołą.
majka99
Dyskutant

Urodziny teściowej

Post autor: majka99 » 23 lip 2014, o 09:01

Witajcie. Za 2 tygodnie moja teściowa ma urodziny. Nie wiem co jej kupić. Jesteśmy w dobrych stosunkach, ale kompletnie nie mam pojęcia co mogłoby ją zadowolić. Zastanawiałam się nad stworzeniem dla niej albumu ze zdjęciami wnuczka - począwszy od jego urodzenia.Coś podobnego jak http://www.odbitki.fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html . Myślę, że z tego to by się ucieszyła. Jak myślicie? Robiłyście kiedyś prezenty w takiej formie?

mamamloda
Nowy użytkownik

Re: Urodziny teściowej

Post autor: mamamloda » 3 wrz 2014, o 14:53

Ja bym swojej kupiła bilet na wyspy kanaryjskie, ale tylko w jedną stronę :lol:

magda86
Nowy użytkownik

Post autor: magda86 » 19 wrz 2014, o 21:11

może jakąś torebkę. Polecam sklep internetowy http://www.eobuwie.com.pl/torebki.html Można znaleźć tu torebki dosłownie dla każdego. Wszystko zależy od tego jaki styl preferuje twoja teściowa. Może być elegancka czarna torba Monarii ze skóry ekologicznej lub pojemna torba firmy WITTCHEN. Moja teściowa bardzo lubi takie pojemne torby w których może zmieścić zabawki swoich wnuków, przekąski na spacer, ulubioną książkę i wiele innych rzeczy.
Jeśli nie chcesz kupować torebki dla teściowej, może jakąś książkę. Ostatnio na dzień babci moja mama zapalona podróżniczka dostała przewodnik Pascala "Polska na weekend"
Książka zawiera starannie zaplanowane wycieczki na wszystkie weekendy w roku. Zupełnie nowe trasy i atrakcje, których nie można pominąć. Mnóstwo informacji dla osób aktywnych oraz miejsca, gdzie najmłodsi nie będą się nudzić.
Weekendowe wycieczki po najciekawszych miejscach w Polsce, zawierająca informacje praktyczne – informacja turystyczna, restauracje, kawiarnie, bary, noclegi i najciekawsze imprezy cykliczne. dla Aktywnych – mnóstwo informacji o różnych formach aktywności – kajaki, rowery, wspinaczka, baseny itp. dla Dzieci – najciekawsze parki rozrywki oraz miejsca, w których najmłodsi będą się świetnie bawić

Awatar użytkownika
gabriela85
Nowy użytkownik

Post autor: gabriela85 » 21 paź 2014, o 07:57

wedlug mnie dobry pomysł ;)

calusnaa
Nowy użytkownik

Post autor: calusnaa » 24 mar 2015, o 14:33

majka99 pisze:Witajcie. Za 2 tygodnie moja teściowa ma urodziny. Nie wiem co jej kupić. Jesteśmy w dobrych stosunkach, ale kompletnie nie mam pojęcia co mogłoby ją zadowolić. Zastanawiałam się nad stworzeniem dla niej albumu ze zdjęciami wnuczka - począwszy od jego urodzenia.Coś podobnego jak http://www.odbitki.fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html . Myślę, że z tego to by się ucieszyła. Jak myślicie? Robiłyście kiedyś prezenty w takiej formie?
To zależy przecież co ona lubi. My Ci nie podpowiemy.

zazdroska
Nowy użytkownik

Post autor: zazdroska » 1 cze 2015, o 09:50

Może jakaś trumna?

Marzena1981
Dyskutant

Post autor: Marzena1981 » 25 mar 2017, o 12:19

W zależności od wieku teściowej, ale być może przyda jej się wózek na zakupy? Ja dla swojej kupiłam ze sklepu SAMIDARE, a znajdziecie je na tej stronie http://samidare.pl/smo_m_TOREBKI_TORBY- ... -2508.html . Wybór ogromny i wydaje mi się, że jeżeli Twoja teściowa często śmiga po świeże warzywka na targ, to właśnie warto jej zrobić taki prezent ;)

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 6 kwie 2017, o 11:46

Ja też uważam, że torebka to będzie bardzo trafiony prezent. Trzeba tylko wiedzieć na co zwrócić uwagę przy jej wyborze. Bardzo pomocna będzie w tym wypadku strona http://www.e-kosmetyki24.pl/moda/torebk ... -sa-modne/ W ostatnim czasie bardzo modna zrobiła się torebka listonoszka. W zależności od tego, z jakiego materiału listonoszka została uszyta, będzie pasowała do różnych stylizacji, nie tylko do tych w stylu retro. Możemy wybrać listonoszkę w minimalistycznym stylu, a więc taką, która nie ma praktycznie żadnych ozdób. Do wyboru mamy także modele inspirowane latami 70-tymi.

marek122
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: marek122 » 6 kwie 2017, o 20:00

wedlug mnie dobry pomysł.

eliz
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: eliz » 4 gru 2017, o 13:23

niedawno zamówiłam mojej mamie torebkę na evangarda i mamuśka była zachwycona. szczerze powiem że jest bardzo dobrze wykonana, a cena była przyzwoita więc myślę że warto zaglądnąć do nich z czystej ciekawości

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany