Formalności

Tematy związane z adopcją i tematyką rodzin zastępczych.
Awatar użytkownika
Wiktoria56
Dyskutant

Re: Formalności

Post autor: Wiktoria56 » 19 paź 2017, o 09:15

Tak oczywiście ,że adwokat będzie bardzo potrzebny .
Ja Ci bardzo polecam (łódź) http://rebowski-kosela.pl/ to świetna kancelaria , nie dawno pomagała mi w sprawie odszkodowania.

Awatar użytkownika
miurrex
Nowy użytkownik

Re: Formalności

Post autor: miurrex » 25 paź 2017, o 19:03

Cześć Wszystkim.
Poszukuję właśnie w chwili obecnej jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego notariusza działającego na obszarze Katowic lub miejscowości okolicznych. Tylko muszę od razu zaznaczyć, że chodzi mi naprawdę o kogoś odpowiednio sprawdzonego... Normalnie to wybrałbym coś w Internecie, ale w Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że naprawdę bardzo ciężko się na coś sprawdzonego zdecydować... Czy bylibyście zatem w stanie mi coś polecić? Sprawa może nie jest jakoś szczególnie pilna, ale muszę już na poważnie zacząć się w tym obszarze tematycznym rozglądać.

Ja popytałem póki co swoich znajomych z Katowic i zdarzało się, że polecali na przykład tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Czy uważacie, że jest to oferta warta uwagi? Najbardziej uwagę tutaj przykuwa chyba bardzo szeroki "asortyment" usług. Co o tym sądzicie? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Jestem przekonany, że każda porada w tym przypadku mi się przda :) Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie ;)
Nie jestem jeszcze gotowa, powtarzała sobie często. Ale w ten sposób nigdy nie będzie gotowa, powtarzała sobie często. Po prostu powinna się z tym zmierzyć.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany