Czy warto przygarnąć szczeniaka?

Czy warto przygarnąć szczeniaka?

Postprzez PiotrekDab5 » 18 sty 2016, o 14:52

Cześć. Jak w temacie - zastanawiam się właśnie czy warto Waszym zdaniem przygarnąć szczeniaka... Jakie macie o tym zdanie? Jakieś ogłoszenia typu oddam szczeniaka są np. tu. Warto z nich skorzystać?
Do głowy przyszła mi mętna myśl, że muszę znaleźć swoje buty.
PiotrekDab5
Nowy użytkownik

Re: Czy warto przygarnąć szczeniaka?

Postprzez MummyZuz » 13 lut 2017, o 13:53

Jak nie szkoda Ci mebli w domu itd., to czemu nie :) pieski są świetne dla dzieci z problemami integracji sensorycznej
Szukasz praktycznych porad wychowawczych i nie tylko? Zerknij na mojego bloga: http://www.zaradne-mamy.blogspot.com - polecam :)
MummyZuz
Nowy użytkownik

Postprzez yubi » 24 kwi 2017, o 11:17

MummyZuz napisał(a):Jak nie szkoda Ci mebli w domu itd., to czemu nie :) pieski są świetne dla dzieci z problemami integracji sensorycznej

Zależy jaka rasa. Jak chcesz przygarnąć szczeniaka, to przede wszystkim poczytaj o to, jakie są dobrym towarzystwem dla dzieci (nie tylko labradory) a jakie nie.
Niestety znam też takich rodziców, którzy mają amstafa i małe dziecko.... Jak ktoś lubi ryzyko, to proszę bardzo.
yubi
Nowy użytkownik

Postprzez MariolaArbuz » 28 lip 2017, o 12:24

Nie każdy pies nadaje się do domu z dzieckiem. Brać psa z schroniska oczywiście bardzo szlachetna decyzja ale nigdy nie wiesz jaki charakter i zachowanie będzie mieć ten pies. Kupując psa rasowego można mieć prawie pewność, że odziedziczył po za wyglądem również cechy tej rasy.
Czytajcie w internecie jest pełno informacji o psach rasowych.
MariolaArbuz
Nowy użytkownik

Postprzez kurekk5 » 24 sie 2017, o 17:15

Znakomicie! Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu.
kurekk5
Nowy użytkownik

Postprzez jowita » 26 sie 2017, o 12:27

Każdy pies nadaje się do domu, ale nie każdy człowiek nadaje się na opiekuna. Wzięłam szczeniaka ze schroniska, mizernie wyglądał ale witaminy pediatrivet z vetexpert zrobiły swoje. Wyrósł na zdrowego psa, bez żadnych objawów agresji i bardzo przyjazny dzieciom.
jowita
Nowy użytkownik

Powrót do Kupię